Aparmány

Tři apartmány jsou umístěny v samostatném patře. Každý má vlastní sociální zařízení, vybavenou kuchyň a přípojku na internet.  Celý objekt je pokryt WIFI .

apartmány nákres
apartmány nákres

___________________________________________________________________________

Apartmán B

Apartmán v samostatném patře pro 4 osoby + přistýlka s balkonem

  •  Apartmán tvoří dvě místnosti s vlastní koupelnou a WC.  První místnost je určena pro pobyt a spaní. Součástí místnosti je kompletně vybavený kuchyňský kout s jídelním stolem ( s balkonem). Druhá místnost je určena pro spaní – (2lužka + příp. dětská postýlka) . (2+KK)
  • Jedná se o  luxusní apartmán pro dvě až 4 osoby (popř. s přistýlkou nebo dětskou postýlkou) Je určen pro klienty s nároky pro absolutní soukromí. (Žádná společná kuchyňka) Ideální řešení pro rodiny. Oddělená ložnice.

  

Apartmán N

Apartmán v samostatném patře pro 2 osoby

  • Apartmán tvoří dvě místnosti s vlastní koupelnou a WC.  První místnost je kompletně vybavená kuchyňka s jídelním stolem. Druhá místnost je určena pro pobyt a spaní. (1+KK)
  • Jedná se o  luxusní apartmán pro dvě osoby (popř. s dětskou postýlkou) Je určen pro klienty s nároky pro absolutní soukromí. (Žádná společná kuchyňka)
  • Na pokoji je možné připojení PC na internet.

Apartmán A

Apartmán v samostatném patře pro 4 až 6 osob

Apartmán tvoří samostatné WC, vlastní koupelna,  kompletně vybavená kuchyňka, předsíň a místnost pro pobyt a spaní. Apartmán je oblíben zejména u rodin s dětmi.

Na pokoji je možné připojení PC na internet.